אפתח, כרגיל, בוידוי: הייתי בלוגרית רעה ואני אמשיך להיות בלוגרית רעה לעוד לפחות שבועיים-שלושה. אני יודעת שהזנחתי בתקופה האחרונה את הבלוג, אך לצערי מדובר בנסיבות שאינן בשליטתי שכן אני מתקשה לעשות ג'גלינג בין הלימודים, העבודה, הבויפרינד והחברים ביחד עם הבלוג. משהו היה חייב ליפול קודם, ויצא שזה הבלוג. אז סליחה, באמת. אני כבר חודשיים אוספת נושאים, תמונות והשראה לפוסטים אבל פשוט לא מגיעה למצב שבו אני יכולה לשבת ולכתוב אותם בנחת ועם הריכוז הנדרש. ועכשיו בכלל… אני בתקופת מבחנים מהגיהנום עם מיליון מחוייבויות אחרות לאוניברסיטה ומקווה שלקראת הסמסטר החדש הזמן שלי ישוב להיות ברשותי.

אז עכשיו שהורדתי את זה מהלב אפשר להמשיך עם העניין שבגינו התכנסנו…


 

לפי כשלושה שבועות נכחתי בשואו-רום של קסטרו והייתי מבין הבלוגריות והעיתונאיות הראשונות שזוכות להתרשם מקולקציית האביב 2015 של קסטרו. אם אתן קוראות קבועות אתן בוודאי יודעות שאני מאוד מחבבת את הרשת והעיצובים שלה, אבל כמעט ולא קונה בה בגדים (הן בגלל בעיות עם התאמת הבגדים לגוף שלי והן בגלל המחירים היחסית יקרים בתחילת העונה). נדמה לי שזה הולך להיות המצב גם העונה.

שלא תבינו אותי לא נכון, יש כמה דגמים מהממים בקוקלציה, כאלו שבהחלט הייתי שמחה ללכת איתם במהלך האביב הקרוב, אבל מישוש קצר של הבגדים ובחינה מדוקדקת של הגזרות (ובעיקר האורך שלהן) הביאו אותי למסקנה שאלא אם אשיל חצי ממשקל גופי ואהיה נמוכה בלפחות 6 סנטימטרים עד שיגיע האביב, אין מצב שהבגדים הללו יחמיאו לי. בכל מקרה, אדע לבטח רק אחרי שאמדוד את הבגדים בחנויות…

בתצוגת האופנה שהתקיימה בתחילת השבוע לא נכחתי שכן היה לי מבחן באותו הזמן (אוניברסיטה ארורה!), אבל הצלחתי להשלים חוסרים באמצעות סרטון התצוגה שעלה ליוטיוב בו צפיתי מאוחר יותר.

אז מה בכל זאת ראיתי ואהבתי בקולקציית האביב המדוברת?

  1. שמלת ג'ינס בעלת מפתח גב מיוחד שתתאים גם ליום סידורים, גם ליום עבודה וגם לבילוי עם חברות (כמובן שכל אחד בשילוב נכון של אקססוריז, תיק ונעליים).
  2. חצאית בגובה ברך עם גומי במותן וכיסים גדולים. הצבע והגזרה הכי מזכיר לי קיבוצניקית מהדור הישן, ואני מתה על זה.
  3. בערך את כל אחת משמלות הגלביה שעלו על מסלול התצוגה. כן, הגלביות ממשיכות איתנו גם בקיץ הזה ואני עדיין לא נמאס לי מהן.
  4. עליונית משי עם כיסים שכבר ניתן לרכוש דרך האתר של קסטרו ו-וואו, הלוואי והייתי יכולה להרשות אותה לעצמי.
  5. מעיל טרנץ' בסגנון WaterFall שמתאים בצורה מושלמת לעונת המעבר (גם אותו כבר ניתן לרכוש באתר)

 

Castro summer 2015 4
צילום: שיר וורובל
Castro summer 2015 2
צילום: שיר וורובל
Castro summer 2015 1
צילום: שיר וורובל
Castro summer 2015 5
צילום: שיר וורובל
מתוך התצוגה של קסטרו; צילום: אבי ולדמן
מתוך התצוגה של קסטרו; צילום: אבי ולדמן

 

אז מה אתן אומרות לגבי הקולציה החדשה של קסטרו?
מה אתן קונות – אם בכלל – בדרך כלל ברשת?

 

 


Share:

Leave a Comment