גם אם אתן הכי "Girls of Summer" ונהנות מכל רגע שהקיץ עדיין כאן, אתן חייבות להודות שיש משהו כיף במיוחד בלהתחפר מתחת לכרבולית על הספה או להתכרבל בתוך הפוך במיטה ולצפות בפרק (או שניים של סדרה אהובה). עונת הסתיו מביאה אלינו כמה וכמה סדרות חדשות ואני מצאתי לפחות שלוש שמצאתי בהן עניין (גם מבחינת התוכן וגם מבחינה אופנתית).

יש כאן משהו לכל אחת – חובבות הטראש, חובבות הקומיקס וחובבות המותחנים – אז בטוח שתמצאו לפחות סדרה אחת להתמכר אליה.

 

Scream Queens (או בתרגום הכושל לעברית – "מלכות הצעקה")

דמיינו לרגע שהסדרות "Glee" ו"American Horror Story" עושות (סדרת) בת משותפת. אז זה בדיוק מה שראיין מרפי (היוצר של שתי הסדרות הנ"ל) עשה כשהוא יצר את Scream Queens. העונה הראשונה של הסדרה תעסוק במסע רציחות בקולג' מקומי כשחבורת אחוות בנות תהיה איכשהוא קשורה לעניין. את נשיאת האחווה מגלמת אמה רוברטס, וביחד איתה משחקות גם ליה מישל (המוכרת מglee) ואריאנה גרנדה. גם אם הסדרה בסופו של דבר לא תצלח – דבר אחד בטוח – מצפה לנו סדרה שמלאה בבגדי קוטור שווים שרק אפשר לחלום עליהם.
הסדרה עולה לאוויר בארה"ב ממש עוד מעט – ב22 בספטמבר.

 

Supergirl סופרגירל

אחרי שנים רבות שבהן התמקדו סרטים וסדרות בגיבורי על זכרים, נחמד לראות שממקדים את תשומת הלב דווקא בגיבורה – סופרגירל. אמנם התלבושת המפורסמת שלה לא הכי אופנתית, אבל אני בטוחה שמחוץ לשעות העבודה שלה כגיבורת על, ילבישו את הדמות הראשית (אותה משחקת מליסה בנויסט) בבגדים אופנתיים בהרבה.
הסדרה עולה לאוויר ב26/10 בארה"ב.

 

Wicked City

אם יש שחקן שבאמת התגעגעתי אליו שלא ראיתי על המסך מאז ימי "גוסיפ גירל" הוא אד ווסטוויק, אז רק על זה אני צריכה להגיד תודה והללויה לסדרה החדשה הנ"ל. הסדרה מתרחשת בהוליווד של שנות ה80 ו-ווסטוויק משחק שם רוצח סדרתי שנוהג לאסוף את קורבנותיו ממועדון פופולארי בלוס אנג'לס. לפי מה שהבנתי מהחומרים ששחררו – הסדרה תתמקד במקביל בחיים של הרוצח הסדרתי ובחיי השוטרים שמנסים לתפוס אותו. חוץ מהבגדים האופנתיים לשנות ה80 אפשר לצות גם להרבה מוסיקה מאותה תקופה – שזה תמיד נחמד.
הסדרה תעלה לאוויר בארה"ב ב27 באוקטובר.

 

ואם כבר מדברים על סדרות ששווה להתחיל או לחזור לעקוב אחריהן, אני חייבת להזכיר שיש לא מעט סדרות שחוזרות למסכינו בסתיו הקרוב: החל מהעונה השנייה של "איך להתחמק מרצח", דרך העונה החמישית של "סקנדל" ועד העונה השביעית של "האישה הטובה".
אם מעניין אתכן לשמוע אודות הסדרות שאני עוקבת אחריהן – כתבו לי בתגובות! (פשוט יש די הרבה מהן וזה אומר שיהיה צורך בפוסט חדש בעניין).

 


Share:

Leave a Comment