תסמנו ביומנים: אירועים חודש יוני 2016

 

עם שתי תערוכות, סרט אחד והמון סדרות שחוזרות לחיינו בחודש יוני – נראה שזה הולך להיות קיץ לוהט לגמרי…

 

תערוכה #1 // בחזרה לעתיד – מכון שנקר לתיעוד וחקר העיצוב בישראל

במסגרת התערוכה "בחזרה לעתיד" יוצגו פריטים של מותגים אייקוניים מהעבר הישראלי כמו אתא, משכית, אוניברסיטת תל אביב ועוד, ולצידם העיצובים החדשים כפי שהם מוכרים ומוצגים כיום. בין המציגים תוכו למצוא למשל את שרון טל, המעצבת שחברה לרות דיין על מנת להחזיר לחיים את מותג "משכית", המותג שהגדיר את האופנה הישראלית בזמנו. גם סטודנטים משנה ג' בשנקר אשר השתתפו בסדנת "בחזרה לעתיד" במסגרת "שבוע מרחקה" והתנסו בהחייאת מותגים כתרגיל אקדמי, יציגו את עבודותיהם.
התערוכה תהיה פתוחה החל מיום חמישי, ה2 ביוני, ותנעל שבועיים לאחר מכן, ב16 ביוני.

הזמנה לתערוכה "בחזרה לעתיד"
הזמנה לתערוכה "בחזרה לעתיד"

 

תערוכה #2 // סינדרום סינדרלה: מסע בעקבות הסטילטו

יערה קידר (האישה והאגדה) חוזרת מניו-יורק כדי לאצור תערוכה שלמה המוקדשת לנעלי עקב שבמסגרתה יוצגו למעלה מ60 דגמים של נעליים שעוצבו על ידי מיטב מעצבי הנעליים והאופנה בישראל כמו דניאלה להבי, שני בר, שני לקס, קובי לוי, טל ארבל לנורמן ובלה ועוד רבים וטובים אחרים. בין השאר, יוצגו בתערוכה נעליים שבירות מזכוכית (מישהו אמר סינדרלה?), נעליים משיער מלאכותי (מישהו קרא לרפונזל?), נעליים מעץ, נעליים מודפסות בתלת מימד ועוד.
התערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב החל מה18/6 ועד ל31/8 בגלריית החווה, במסגרת העונה הישראלית לעיצוב בחולון.

נעלי עקב בעיצובה של איה פלדמן (צילום: תום הרוש)
נעלי עקב בעיצובה של איה פלדמן (צילום: תום הרוש)

 

סרט // "ללכת בדרכך" (Me Before You)

אמיליה קלארק היפה (שאותה אתן אולי מכירות בתור חאליסי-מלכת-הדרקונים מהסדרה "משחקי הכס") משתתפת בסרט חדש אשר מבוסס על רב המכר בעל אותו שם. הסרט עוסק בשניים – לואיזה (קלארק), בחורה צעירה שעוברת מעבודה לעבודה כדי לעזור למשפחה שלה לגמור את החודש, ו-וויל (סאם קלאפלין החתיך) בנקאי צעיר ועשיר שתאונה הפכה אותו מצעיר הרפתקני לאדם מובס על כיסא גלגלים. לואיזה מגיעה להיות המלווה והמטפלת של וויל, אבל יותר מכל לוקחת על עצמה את המשימה לעזור לו להבין שעדיין יש לו בשביל מה לחיות.

 

סדרות // סדרות שחוזרות למסכים החודש

הסדרה שהעירה (שוב) לחיים את הסיפור של "היפה והחיה", חוזרת לעונה רביעית ב2/6. הסדרה (המעולה) UnREAL שעוסקת צילומי סדרת ריאליטי בסגנון "הרווק" – מה שקורה בצילומים ובמאחורי הקלעים, חוזרת לעונה שנייה ב6/6. "כתום זה השחור החדש", סדרה שאני די בטוחה שלא צריך להציג לאף אחת, תשוחרר לצופי נטפליקס (וסביר להניח שתוך שניות לשאר העולם באינטרנט) ב17/6. הסדרה "אקוואריוס" שבה מככב דויד דוקובני (אקס-פיילס) ומבוססת על חייו של הרוצח הסדרתי צ'ארלי מנסון חוזרת לעונה שנייה ב16/6. גם הקומדיה הגאונית "סקס&סמים&רוק&רול", תחזור בסוף החודש, או ליתר דיוק ב30/6.

(צילום: נטפליקס)
(צילום: נטפליקס)

 

ולמה אתן מחכות החודש?


Was This Post Helpful:

0 votes, 0 avg. rating

Share:

Leave a Comment