המפגש הלא צפוי בין אופנה וקינוחים

 

לרוב האנשים, מילים כמו "סוכריות", "גלידה" או "עוגות" לא יכולות להיות יותר רחוקות מעולם האופנה, מהרבה סיבות, אבל אם תשאלו את המעצב/אמן כריס קאמבל – ההפך הוא נכון.

כשרואים את הפריטים של המותג Shoe Bakery מבינים למה התכוון המשורר כשטבע את המונח "ממתק לעיניים" (או באנגלית, "eye candy"). למעשה, בפעם הראשונה שראיתי תמונות של נעלי העקב שנראות כמו גביע גלידה או נעלי הוודג'ס שנראות כמו חתיכה של עוגה, הייתי צריכה שנייה או שתיים כדי לקבוע שאכן מדובר בנעל של ממש ולא ביצירה של קונדיטוריה בעלת חוש אופנתי מפותח במיוחד.

תמונה: shoebakery.com
תמונה: shoebakery.com

 

ההשראה לדגמי נעליים שלו היא די ברורה והתבוננות בפריטי המותג שלו היא פחות או יותר שוות ערך להתבוננות בארונית הקינוחים של קונדיטוריה. יש שם הכל מהכל – גלידות בטעמים שונים, עוגות, דונאטס, כשכל נעל מעוטרת בעבודת יד קפדנית באמצעות תרכובות פלסטיק ליצירת האלמנטים התלת מימדיים וקישוטים כמו פירות מלאכותיים וקישוטים אחרים ולבסוף גם נצבעת בהתאם.

 

תמונה: shoebakery.com
תמונה: shoebakery.com

 

בעמוד האודות באתר שלו כותב קאמבל: "האהבה שלי ענליים הגיעה עם התשוקה שלי להיות ייחודי. אני אוהב נעליים ואני אוהב ממתקים, אז למה לא לשלב אותם ביחד?". טווח המחירים של הנעליים הוא בין 70-300 דולר לזוג, ומשלוח בינלאומי עולה בין 20-50 דולר (בהתאם למשקל החבילה והמדינה אליה היא נשלחת).

 

תמונה: shoebakery.com
תמונה: shoebakery.com

 

אם גם אתן אוהבות אופנה ואוכל בערך באותה המידה, בוודאי תשמחו לעקוב אחרי המותג בפייסבוק או באינסטגרם ואולי גם להזמין לעצמכן זוג נעליים לאירוע מיוחד.


Was This Post Helpful:

0 votes, 0 avg. rating

Share:

Leave a Comment