האמת היא שאני מוצאת את זה קצת משעשע לכתוב פוסט המתייחס לקולקציית קיץ של חברת הלבשה תחתונה, שכן אני לגמרי חושבת שבדברים כמו תחתונים וחזיות לא המציאו את הגלגל יותר מידי בעשורים האחרונים. עם זאת, העובדה שחברת "פמינה" השיקו לאחרונה את קולקציית הקיץ שלהם נותנת לי סיבה מצוינת לכתוב על אחת מרשתות ההלבשה התחתונה האהובות עליי.

פמינה - קולקציית אביב קיץ 2015; צילום דודי חסון
פמינה – קולקציית אביב קיץ 2015; צילום דודי חסון

הקוקלציה שהושקה לאחרונה וכבר החלה להגיע לחנויות הרשת שואבת את השראתה משלושה עולמות תוכן שונים. הראשון הנקרא "Peculiar Princess" מתבסס על אפנת הוינטג' הצרפתית ובא לידי ביטוי בפריטים רומנטיים ועדינים המשולבים בתחרות ורקמות שונות. ההשראה השנייה מכונה "The Night Circus-Between Two Worlds" אשר יוצר שילוב בין עולם פנטזיה לבין המציאות, כך לפי החברה, ובו ניתן למצוא שילובים של בדים, חרוזים ופנינים המדמים את השמיים מלאי הכוכבים. לבסוף ניתן למצוא את עולם ההשראה המכונה "Unearthly Naturals – Foam" המתבטא בדגמים הקלאסיים, לשימוש יומיומי ופונקציונאלי.

לגבי הצבעים ניתן לעשות חלוקה לפי ארבע קבוצות צבעי מפתח: צבעים נייטרליים (לבן, אופוויט, קרם, ניוד וחול), צבעי פסטל מעושנים (סגול לילך, ורוד עתיק, קורל עמום וסגול חציל), גווני אדום (אדום לוהט, אדום יין, בורדו עמוק) ושחורים.

פמינה - קולקציית אביב קיץ 2015; צילום: דודי חסון
פמינה – קולקציית אביב קיץ 2015; צילום: דודי חסון

כאמור, אי אפשר לומר שהן ההשראות והן הצבעים הם משהו בגדר החדשני, בטח שלא בגזרת ההלבשה התחתונה, אבל כמו שטענתי קודם – לא לשם כך התכנסנו. יש שתי סיבות עיקריות שבגללן אחד מחנויות הGo-To שלי, כשאני רוצה/צריכה תחתונים וחזיות חדשות, אני קודם כל הולכת לאחת מחנויות פמינה. הסיבה הראשונה זה הסדר המופתי בחנויות – לכל מידה יש את שורת הקולבים שלה, כך שמאוד קל לעבור על ההיצע הקיים ולדעת בוודאות אם החזייה הזו קיימת גם במידה שלי. הסיבה השנייה היא המחירים הנוחים (עד נוחים מאוד) כשטווח המחירים הוא לרוב 249-299 שקלים לחזייה ו99 ש"ח לתחתונים אך במקרים רבים יש הנחות מיוחדות (שלא לדבר על חנות המפעל באזור הבורסה ברמת גן שמציעה מבצעים אטרקטיביים כל השנה).

פמינה - קולקציית אביב קיץ 2015; צילום: דודי חסון
פמינה – קולקציית אביב קיץ 2015; צילום: דודי חסון
פמינה - קולקציית אביב קיץ 2015; צילום: דודי חסון
פמינה – קולקציית אביב קיץ 2015; צילום: דודי חסון

את פריטי פמינה ניתן לרכוש בחנויות פמינה, ברשתות המשביר לצרכן, אפרודיטה, H&O וברשתות מובחרות.


Share:

Leave a Comment