אופנת שנות ה90 בכלל, ואופנת הגראנג' בפרט, תמיד הייתה קרובה לליבי. תנו לי חולצות פלנל, מכנסי ג'ינס קרועים, מגפיים א-לה ד"ר מרטינס (אבל לא מעור), אוזניות עם נירוונה באוזניים ותאמינו לי שאני מסודרת.

לשמחתי זוהי כבר עונת החורף השנייה ברציפות שאופנת הגראנג' מקבלת ביטוי עם ליינים מיוחדים של פריטים משובצים/ קרועים/ משובצי ניטים. אלו למשל 16 פריטים שאיתרתי שבשמחה הייתי מצרפת למלתחת החורף שלי:

חולצות משובצות

כשאני חושבת על חולצות משובצות אני מיד נזכרת בחולצת הפלנל שגנבתי לפני כעשור מהארון של אבא שלי ומככבת מאז בארון החורף שלי. היא עברה הרבה, המסכנה הזו, אבל עדיין נראית כמו חדשה, לשמחתי. עם זאת, אני עדיין אשמח להוסיף לארון שלי עוד כמה כאלו…

ג'ינסים קרועים

לא ברורה לי החיבה העזה שיש לי בחורף האחרון לג'ינסים קרועים. אמנם עדיין לא רכשתי כזה לעצמי, אבל אני מוצאת את עצמי מודדת בכל הזדמנות ג'ינסים שכאלה או מכניסה ומוציאה אותם מסל הקניות שלי בחנויות האונליין האהובות עליי. ביום שכבר אקנה לעצמי ג'ינס שכזה כבר ברור לי איך אני ארצה ללכת איתו – חולצה לבנה מכופתרת ונעלי עקב. יש לזה משהו מאוד "קול" בעיניי.

מגפיים

אני לא באמת צריכה להסביר את הצורך הבסיסי במגפיים בחורף. כשאני חושבת על נעליים מהניינטיז אני ישר חושבת על ד"ר מרטינס אבל לצערי הם לא מייצרים נעליים שלא מעור ואני מסרבת בכל תוקף לרכוש נעליים מעור, אז אתן בוודאי מבינות את הבעייתיות. בכל מקרה, נראה לי שכל מגף שחור יעשה את העבודה. כאמור, אם אתן מחליטות ללכת עם מכנסי ג'ינס סופר קרועים, אני הייתי ממליצה לשלב אותן עם מגפיים או נעליים על עקב כדי לתת לכל המראה אפקט קצת יותר נשי.

ועוד כמה פריטים משלימים

אם אתן מחפשות את לוק הניינטיז המושלם כנראה שתצרכו תיק גב, כל רפרנס לסרט "קלולס" (כאן בחרתי בקלאץ' שעם האמירה האלמותית Whatever, כובע צמר (ואם הוא עם הלוני טונס הרי זה משובח) ולק כהה בשביל הכיף.

אשמח לשמוע מה דעתכן על הפריטים שבחרתי
ועל הטרנד באופן כללי!

באפשרותכן להרשם לעדכונים אודות פוסטים חדשים בבלוג באמצעות עדכונים במייל או דרך Bloglovin. המשיכו לעקוב אחר הבלוג גם בפייסבוק לעוד המון פרסומים ראשונים, השראות, הפקות, תמונות ועוד;

 


Share:

Leave a Comment