לאחרונה אני נתקלת יותר ויותר בבחורות שמנסות לאמץ את טרנד שילובי ההדפסים באאוטפיט אחד. מדובר באחד הטרנדים היותר מסובכים, שלא לומר – מתוחכמים, שנוצרו בשנים האחרונות, ולכן אני לא מופתעת שרבות מוותרות עליו מראש (במקרה הטוב) או מתקשות ליישם אותו בצורה מוצלחת (במקרה הרע).
למרות שמדובר במראה של "זרקתי על עצמי כמה דברים בלי לחשוב יותר מידי" – דווקא למראה הזה יש לא מעט חוקים ומגבלות.

prints

הנה למשל כמה טיפים שלדעתי יכולים לעזור בבניית אאוטפיטים המשלבים מספר סוגי הדפסים:

  1. הרחיקו את ההדפסים זה מזה: צרו אאוטפיטים עם הדפסים שונים כשההדפסים רחוקים זה מזה, למשל – בחולצה ובנעליים או בצעיף ובמכנסיים.
  2. אל תתחייבו: השתמשו באקססורי כמו תיק או צעיף כדי להוסיף את ההדפס הנוסף לאאוטפיט הקיים. באופן כזה אתן לא מחוייבות לשילוב ההדפסים באופן מוחלט.
  3. השתמשו באותה סקלת צבעים: הרבה יותר קל "לעכל" אאוטפיט מרובה הדפסים כשכל ההדפסים הם בעלי אותם צבעים (למשל – שחור לבן הקלאסי). ריבוי צבעים, בנוסף לריבוי הדפסים, יכול ליצור מראה מאוד עמוס שיהיה לא נעים להסתכל עליו.
  4. פרופורציות: אם בחרתן בתור הדפס אחד פסים מרובים ודקים, ההדפס השני צריך להיות משהו גדול ואוורירי יותר (למשל, נקודות גדולות).
  5. אזנו: צרו איזון בין ההדפסים ע"י פריט לבוש נוסף (שאינו מודפס אלא בצבע חלק אחד) שמקשר ביניהם, כמו למשל ג'קט ארוך בעל צבע אחיד מעל חולצה ומכנסיים בעלי הדפסים שונים.

 

לפני מספר שבועות נתקלתי בבלוגרית מקסימה ממוצא קנדי (כיום היא כבר גרה בניו-יורק) – ליסה דנגלר מהבלוג Just another fashion blog – שמצליחה לדעתי בכל פעם מחדש למצוא את האיזון בין ההדפסים שהיא משלבת באאוטפיט שלה כדי שהוא לא יראה עמוס מידי. הנה כמה דוגמאות:

Just another fashion blog 1 Just another fashion blog 2 Just another fashion blog 3

Just another fashion blog 4

 

מה אתן אומרות על הטרנד הזה? האם תעזו לנסות אותו?

המשיכו לעקוב אחר הבלוג גם בפייסבוק לעוד המון עדכונים, פרסומים ראשונים, השראות, תמונות ועוד. היכנסו לכאן ולחצו Like!


Share:

Leave a Comment