חמש דרכים חדשות ללבוש חולצה מכופתרת

 

חולצה מכופתרת היא מסוג הפריטים שכל אחת יודעת שצריך שיהיה כזו בארון, לכל מקרה שלא יהיה (ראיון עבודה, אירוע פורמלי בעבודה ועוד אין ספור סיבות ש"המעמד מחייב"). עם זאת, בימים האחרונים, לאור העובדה שאני צופה בכל התצוגות שנצפו על מסלולי בירות האופנה העולמיות של קולקציית סתיו-חורף 2016, התחלתי להתסכל קצת אחרת על חולצות מכופתרות והאופן שאפשר ללבוש אותן.

למעשה, מי שיצר את התצוגה הכי מגוונת של דרכים ללבוש חולצה מכופתרת היו המותג האיטלקי MSGM. סידרתי עבורכן את ההשראה בסדר עולה ברמת הקושי והמתוחכמות.

 

מתחת לבלייזר

(רמת קושי: 1/5)

הדרך הפשוטה ביותר לשדרג חולצה מכופתרת היא ללבוש אותה מתחת לבלייזר. כאן MSGM התחכמו קצת באמצעות שתי דרכים: הראשונה – חגירת חגורה מעל הבלייזר והשנייה היא לבישת חצאית מבלי להכניס את החולצה לתוכה. אתן כמובן יכולות לשחק עם האופציות הללו במגוון ווראיציות (ובטח ובטח לא צריכות להתחייב לחצאית שקופה שכזו).

צילום: MSGM
צילום: MSGM

 

מתחת לשמלה

(רמת קושי 2/5)

לבישת חולצה מכופתרת מתחת לשמלות קיציות היא דרך נפלאה להשמיש את השמלות החד עונתיות הללו לאורך כל השנה. החוכמה היא לדעת לשלב אותם נכון. בתור התחלה הייתי ממליצה לשלב בין חולצה ושמלה כשלפחות אחד מהם בצבע אחד בלבד ורק לאחר מכן לשלב בין הדפסים וסגנונות.

צילום: MSGM
צילום: MSGM

 

מתחת לגופיה

(רמת קושי: 3/5)

בדומה מאוד לשמלות, ניתן לשלב את החולצות המכופתרות גם מתחת לגופיות. הקאטץ' הוא שבמקרה הזה יש יותר פריטים להתאים (או לא להתאים) אחד לשני. באופן אישי אני ממליצה ללכת בדרך שבה הלכו MSGM – מכנסיים שחורים (או ג'ינס), חולצה מכופתרת קלאסית וגופיה רחבה בגזרה פשוטה עם הדפס מעניין.

צילום: MSGM
צילום: MSGM

 

מתחת לחולצה שקופה

(רמת קושי: 4/5)

זוכרות את החולצה השקפקפה שקניתן בגלל איזה תירוץ מטופש (כי זה היה טרנדי, כי הבטן שלכן הייתה ממש שטוחה באותו יותר, כי היא הייתה בסייל) ומאז תקועה בארון בלי לראות אור יום? בMSGM מציעים לכן לשלב אותה מעל לחולצה מכופתרת. כמובן שרמת הקושי כאן היא יחסית גבוהה כי לא כל חולצה שקופה תתאים לכל חולצה מכופתרת.

צילום: MSGM
צילום: MSGM

 

בתור שמלה חושפת כתף

(רמת קושי: 5/5)

אם יש לכן חולצה מכופתרת שגדולה עליכן בכמה מידות (של אבא, חבר או סתם כזו שמצאתן בחנות יד שנייה) אתן יכולות ללבוש אותה בתור שמלה חושפת כתף ולאחר מכן לשים מעליה חצאית מיני או שכמיה קצרה. אמנם מדובר באאוטפיט די מאתגר, אבל התוצאה יכולה להיות מגניבה וייחודית.

צילום: MSGM
צילום: MSGM

Was This Post Helpful:

0 votes, 0 avg. rating

Share:

Leave a Comment