שירות לציבור: ערכה לשיער מבית Envy Professional

 

לפני מספר שבועות הגיעה אליי ערכת התנסות מבית Envy Professional – מותג לונדוני שהגיע לראשונה לישראל ממש לאחרונה. מדובר בערכה של שלושה מוצרים שאמורים לעזור בשיקום מקצועי של השיער – מסכה, שמפו ומרכך. עד פה – סטנדרטי.

עכשיו שמעו, עם כל זה שאני בלוגרית לאופנה וטיפוח – אני חייבת להודות שאפשר לספור על כף יד אחד את כמות הפעמים שהסתפרתי במספרה או קיבלתי טיפול כלשהו לשיער במספרה מקצועית. לכן, לא מאוד ידעתי למה לצפות כשקיבלתי את הערכה המדוברת ואיתה הסבר מפורט במיוחד אודות שלבי הטיפול בשיער באמצעות הערכה.

זה הלך ככה:

1. בשלב הראשון מורחים על שיער יבש (!) את מסכת Dual Fix 12 שהיא למעשה תכשיר מוס המכיל רכיבים כמו חומצות אמינו קראטין, חלבוני משי, פנטול- פרו ויטמין b5 שאמורים לחזק את השיער. אחרי שמרחתן את השיער, היבש כאמור, במוס אתן אמורות לייבש אותו באמצעות פן עד קבלת שיער יבש לחלוטין. כבר – בום! התקלה ראשונה. מביך לומר, אבל אין לי פן בבית. אפילו לא מהאלה המעאפנים הקטנים שאמורים להיות לטיולים אבל בסוף משתמשים בהם כל הזמן. לפיכך, ההתנסות שלי בערכה התעכבה (שלהבנתי רק אם עובדים על כל המוצרים, בדיוק לפי השלבים המפורטים, אבל לקבל את התוצאות המקסימליות מהטיפול). כך נוצר שלבים נוספים בתהליך האישי שלי והם:

1.1: להשיג פן.

1.2 להתחיל מחדש.

2. בשלב השני חופפים עם השמפו אשר אמור לנקות את השיער ולהותיר אותו רענן וקל לעיצוב. השמפו מועשר בבתערובת ייחודית של קראטין וחלבוני משי לחיזוק השיער, חלבוני משי המסייעים בהוספת לחות, ברק ורכות לשיער. חשוב לציין כי על פי ההוראות אם רוצים טיפול מוגבר – יש לחפוף פעמיים עם השמפו, אבל גם פעם אחת אמורה להספיק.

3. בשלב השלישי, והאחרון, יש למרוח על השיער מרכך אשר מכיל גם הוא חומצות אמינו-קראטין ופרוטאין משי, שאמור להותיר את השיער רך, מריק וכמובן ללא קשרים.

בגדול כל הסיפור הזה אמור לקחת לכן 10 דקות שלאחריהן יהיה לכן שיער בריא, רך ומבריק.

ככה נראית הערכה עצמה; צילום: אתר החברה
ככה נראית הערכה עצמה; צילום: אתר החברה

 

ועכשיו לדעתי האישית על כל הסיפור הזה (או כמו שנאמר – שירות לציבור):
בגדול, כמו שציינתי בהתחלה – אני לא בחורה של טיפולים יוקרתיים לשיער ובטח שאני לא מאוד מבינה למה להוציא מאות שקלים על דברים שכאלה. עם זאת, יכול מאוד להיות שהשיער שלי (טוב, הכמה שיערות שנשארו לי מאז האנמיה ושאר תחלואות) קל לתפעול יחסית לשיערן של אחרות.

התנסיתי בערכה ארבע פעמים במשך חודש (כלומר, טיפול אחד בכל שבוע) ולא יכולתי להצביע על שינוי משמעותי בשיער שלי. אני כן יכולה להצביע על כך שהרגשתי שהמרכך מאוד מכביד על השיער שלי בעת השימוש בו, אבל כנראה שזה בגלל שהוא מאוד מרוכז בהמון תמציות ורכיבים מזינים. מתוך השלושה, המוצר שהכי אהבתי היה כנראה המסכה, בעיקר בזכות המרקם הנעים והטריק המגניב שלא הכרתי של למרוח מסכה לפני החפיפה ולייבש אותה עם פן.

לאחר ההתנסות שלי, העברתי את המוצרים לאחותי, כדי שתדווח לי מה היא חושבת על המוצרים האלה שכן השיער שלה עבר החלקת קראטין מספר פעמים. אדווח לכן בהמשך מה היא חשבה על המוצרים.

 

ונסיים כמובן עם הפרטים הטכניים:

מחיר ההשקה לערכת הטיפול המדוברת הינו 299 ש"ח, מחיר אשר כולל מסכה (200 מ"ל), שמפו (250 מ"ל) ומרכך (250 מ"ל).
ניתן להשיג את הערכה באתר החברה או בטלפון 03-6336688 שלוחה 2.

 


Was This Post Helpful:

0 votes, 0 avg. rating

Share:

Leave a Comment