הפוסט הזה הוא אחד הפוסטים הפחות מתוכננים שאני כותבת בסדרת ה"טרנדים" הנוכחית. לא התכוונתי לכתוב בנושא מהסיבה הפשוטה שאני לא כ"כ מתחברת לכמויות ההדפסים המנומרים ששוטפים את החנויות בארץ, ועוד פחות מתחברת לצורה שבה נשות ישראל בוחרות לשלב את אותם הדפסים באאוטפיטים שלהן.

אז למה בכל זאת החלטתי לכתוב על הטרנד המנומר? ובכן, הגיע לידי בקבוק הבושם החדש Dali Wild שהוא ללא ספק אחד מבקבוקי הבושם היותר יפים שיצא לי לראות, דווקא מהמקום של התחכום לעומת הפשטות שבעיצוב שלו: מצד אחד על הבקבוק השקוף מוטבעות חמישה זוגות שפתיים, מצידו השני תדפיס נמק בצבע בז' ושחור, וגולת הכותרת – המכסה הזהוב והעגול עם פרחים מגולפים שהופך את הבקבוק למשהו מיוחד במינו.
הבקבוק וגם ניחוח הבושם שבתוכו נוצרו כמחווה לדמותו וציוריו של סאלבדור דאלי, אשר נודע כאיש יצירתי במיוחד שמצליח לגרום לכל הנוכחים להיות מודעים אליו ולפרי מכחולו.

בקבוק הבושם Dali Wild; צילום: יח"צ
בקבוק הבושם Dali Wild; צילום: יח"צ

אז יאללה, מתחילים!

דבר ראשון אני רוצה להראות מה עדיף לא ללבוש.
זה לא שהפריטים האלה לא אופנתיים ו/או מגניבים, אלא שהסיכוי שתצליחו לשלב אותם כהלכה (כלומר, בצורה שלא תראו כמו פגי באנדי) הוא נמוך ביותר. אני כמובן מתייחסת לטייצים מנומרים, מכנסיים מנומרים עם הדפס צפוף מידי או פריטים שמשתלטים על כל האאוטפיט כמו מעיל טרנץ' ארוך ואפילו שמלות בהדפסים ובצבעים הקלאסיים של המנומר שלא משאירים שום סיכוי שלא יחשבו שאתן קורבן אופנה.

עדיף להימנע מפריטים בסגנון הזה; מימין לשמאל: טייץ מנומר - עדיקה, מעיל טרנץ' מנומר - H&M, מכנסיים מנומרים - פוקס;
עדיף להימנע מפריטים בסגנון הזה; מימין לשמאל: טייץ מנומר – עדיקה, מעיל טרנץ' מנומר – H&M, מכנסיים מנומרים – פוקס;

 

אז איך בכל זאת לובשים פריטים מנומרים? השתמשו שלושה טיפים פשוטים:

  1. אבזרו: שלבו הדפסים מנומרים כאקססורי ולא מרכיב עיקרי באאוטפיט. כיום לא חסרים בשוק צעיפים, תיקים, משקפיים ותכשיטים בעלי הדפס מנומר. הוספה שלהם לאאוטפיט הכולל מוסיף טוויסט עדכני ומעניין, שאינו גורע מהלבוש הכללי. אופציה נחמדה נוספת לשילוב פריטים מנומרים במלתחה הוא הדפס מנומר שמופיע דווקא על הנעליים.
  2. הישארו קלאסיות: אם בכל זאת חשקה נפשכן בפריט לבוש מנומר נסו לשלב אותו ביחד עם לבוש מאוד קלאסי ונקי, כמו למשל: שמלה שחורה או לבנה, מכנסיים שחורים או מכנסי ג'ינס בשילוב חולצה חלקה וכדומה.
  3. חוק היחסיות: דאגו לכך שההדפס המנומר יהיה פחות מ50% מסך כל הפריטים שמרכיבים את האאוטפיט. למשל, אם אתן לובשות שמלה מנומרת ונעלי עקב קלאסיות, הוסיפו מעל השמלה בלייזר מחויט למשל שיוריד את היחס של ההדפס המנומר באאוטפיט מ50% ל33%.

רוצות דוגמאות? בבקשה!
כמובן שאין לשלב את כל הפריטים המנומרים המופיעים בדוגמאות שלהלן אלא לבחור אחת כתוספת למרכיב המרכזי באאוטפיט (שמלה, מכנסיים, חולצה וכדומה).

Leopard by Point of Fashion
גופייה: אסוס; תיק קלאץ': דיסקרט (100 ש"ח); צמיד: מיכל בן עמי (190 ש"ח); נעליים: Shoez.co.il (ב250 ש"ח); חצאית: אליאן סטולרו (3200 ש"ח); מכנסיים: קסטרו (199 ש"ח)
Leopard by Point of Fashion
שמלה: אסוס; קלאץ': דניאלה להבי (950 ש"ח); צעיף: רונן חן (299 ש"ח); חגורה: אסוס; משקפי שמש מבית פראדה: להשיג ב"וורובל אופטיק בוטיק" (1490 ש"ח); מעיל: דיזל (2000 ש"ח)
Leopard by Point of Fashion
מכנסיים: אסוס; צעיף: קרייזי ליין (90 ש"ח); כובע: ואנס (100 ש"ח); חולצה: ספרינגפילד (159.9 ש"ח); סווטשירט: Profil (ב289 ש"ח); משקפי שמש: קרולינה למקה (199.9 ש"ח)
Leopard by Point of Fashion
ג'ינס: אסוס; תיק: טוונטיפורסבן (99.9 ש"ח); נעליים: ספרינג (299.9 ש"ח); ג'קט: H&M (ב299 ש"ח); משקפי שמש של קסובי: להשיג ברשת "אופטיק דורון" (2400 ש"ח)
Leopard by Point of Fashion
שמלה: אסוס; צמיד: TOUS (ב2975 ש"ח); נעליים: ALDO (ב499.9 ש"ח); שעון: סווטש (360 ש"ח); ג'קט: bebe (ב750 ש"ח); תיק של לסטר: להשיג בעדיקה (159 ש"ח)

מסכימות (או לא מסכימות) עם הטיפים שלי? יש לכן מה לומר על הטרנד ועל השילוב שלו במלתחה היומיומית שלכן?
אשמח לשמוע!


Share:

Leave a Comment