הקיץ בא. זהו. שאף אחד לא יגיד לי שאנחנו עדיין "רק באביב" כי אם אנחנו עכשיו באביב אז אוי-ואבוי-לי-מה-יהיה-באוגוסט?!?
כדי להכין את עצמי נפשית לקיץ ולרעיון שבקרוב אעלה על בגד ים כדי לצנן את עצמי מהחום הישראלי הנורא, החלטתי להכין את הפוסט הזה שבמסגרתו ראיתי עשרות בגדי ים שניתן לרכוש ברשתות שונות עם סניפים ברחבי הארץ. מתוך העשרות האלה בחרתי לכן 18 בגדי ים שאני אהבתי במיוחד, בגזרות שונות ובטווחי מחירים שונים ואני מקווה שגם אתן תאהבו ותיהנו.

בגדי הים של קסטרו

קולקציית בגדי הים של קסטרו לקיץ 2015 נוצרה מתוך שלוש קבוצות השראה שונות: 5O'S RESORT (צבעוניות המבוססת על שחור ולבן והדפסי פרחים דיגיטליים) וודסטוק (צבעוניות וגזרות המבוססות על השראות אתניות ואווירת פסטיבלים) וסיילור (צבעוניות קלאסית של אדום, נייבי ולבן והדפסים של כוכבים, פסים ופייזלי).
צוות העיצוב של הרשת בשיתוף עם אנשי טכנולוגיה רלוונטים פיתחו עבור בגדי הים מגוון גזרות חכמות המשלבות בתוכן בטנות מחטבות ותומכים באזור החזה. בגדי הים מגיעים בטווח מידות שבין 36 ל46 במחירים שבין 49.90-99.90 ש"ח.

בגדי הים של קסטרו לקיץ 2015; צילום: נטלי זריקר
בגדי הים של קסטרו לקיץ 2015; צילום: נטלי זריקר

 

בגדי הים של Gottex

את קולקציית בגדי הים של מותג הבית של גוטקס ניתן לחלק לשלוש תת קטגוריות: Collection (שילוב של הציביון הקלאסי של הרשת עם טוויסט אופנתי), Contour (בגדי ים מחטבים) וEssentials (בגדי ים קלאסיים על גבול השמרניים). כל בגדי הים, בכל הקטגוריות, עוצבו בהתאם לטרנדים החמים של הקיץ הכוללים שילובי צבעים, הדפסי חיות, מוטיבים וטקסטורות מעולם המצולות ועוד. טווח המחירים הוא רחב יחסית ועוד מעל 199 ש"ח (לחלק התחתון הזול ביותר) ל749 ש"ח (לבגד הים השלם היקר ביותר). בנוסף תוכלו למצוא בחנויות הרשת גם בגדי חוף התואמים לאותם טרנדים קיציים.

קולקצית בגדי הים של FREE by Gottex, מותג הבת של הרשת הותיקה, הינה קולקציית מיקס&מאץ' המציעה רעננות וחדשנות עיצובים מבחינת שילובי צבעים וגזרות מגוונות מאוד ואופנתיות. אחד מהשוסים הגדולים ביותר העונה היא בגד הים המכונה "שליקיני" – בגד ים שלם המתפרק לשני חלקים במידת הצורך. טווח המחירים עומד על 99-299 ש"ח.

בגדי הים של Free by Gottex לקיץ 2015; צילום: אבי ולדמן
בגדי הים של Free by Gottex לקיץ 2015; צילום: אבי ולדמן

מותג-בת נוסף של חברת גוטקס הוא INO, קיצור למילה Innovation ומנסה ליצור שילוב בין מורשת בגדי הים של גוטקס לבין בגדי ים מעודכנים ומתוכחמים יותר. הקולקציה לעונת קיץ 2015 ממשיכה את הקו של Marine Living בשילוב של השראות רומנטיות יותר, כשהתוצאה הסופית היא קולקציה של בגדי ים חדשניים במראה רטרו. הצבעוניות בקו הזה שמרנית יותר יחסית למותג הבת הצעיר כשהצבעים המככבים הם שחור, כחול ולבן. את בגדי הים של המותג תוכלו לרכוש ב199-499 ש"ח.

בגדי הים של INO לקיץ 2015; צילום: אבי ולדמן
בגדי הים של INO לקיץ 2015; צילום: אבי ולדמן

את בגדי הים של גוטקס וחברות הבת Free by gottex וINO ניתן להשיג ברשת חנויות גוטקס, רשת "המשביר החדש לצרכן" ובחנויות הנבחרות.

 

בגדי הים של פלפל

קולקציית בגדי הים של פלפל העונה מציעה, כמו תמיד, מגוון רחב של בגדי ים חלקים ומודפסים בצבעוניות. עם זאת, השנה שילבו ברשת שני חידושים מיוחדים: האחד בגד ים בעל טקסטורה מיוחדת של בד וולאן רקום המעניק מראה וינטג'י במיוחד והשני הדפסים צבעוניים בסגנון צילומי דיגיטל. את כל בגדי הים של פלפל ניתן להשיג במידות 36-46, כאשר ניתן לעשות מיקס&מאץ' בין החלקים העליונים והתחתונים כדי להשיג מראה ייחודי יותר. מבחינת מחירים מדובר על סכומים שבין 99 ש"ח (החלק התחתון הזול ביותר) ל229 ש"ח (בגד הים השלם היקר ביותר), כך שבסה"כ לא מדובר בהוצאה גדולה מידי. את בגדי הים של פלפל ניתן להשיג בחנויות רשת גוטקס, רשת "המשביר החדש לצרכן" וחנויות בגדי ים מובחרות.

בגדי הים של פלפל לקיץ 2015; צילום: אבי ולדמן
בגדי הים של פלפל לקיץ 2015; צילום: אבי ולדמן

 

בגדי הים של טופטן

רשת האופנה TOPTEN, הידועה בעיקר בתכשיטים ואקססוריז הנמכרים במחירים נגישים במיוחד השיקה קולקציית בגדי ים וחוף לקיץ 2015. בקולקציה תוכלו למצוא דגמי בקיני בלבד, בגזרות שונות, בדים, הדפסים וצבעוניות מגוונים במיוחד במחירים שבין 39.90-49.90 ש"ח בלבד [!]. בנוסף לבגדי הים תוכלו לרכוש "על הדרך" בחנות גם כפכפים, כובעים, משקפי שמש ותיקי חוף.

בגדי הים שלTOPTEN לקיץ 2015; צילום: טל טרי
בגדי הים שלTOPTEN לקיץ 2015; צילום: טל טרי

 

ואחרי כל הצבעוניות הזו, בחרתי לכן כמה בגדי ים שלא יכולתי לוותר עליהם דווקא בגלל שהם שחור-לבן קלאסיים.

מימין לשמאל: דלתא, פלפל וטורקיז; צילומים: רוני ינקוביץ' ואבי ולדמן
מימין לשמאל: דלתא, פלפל וטורקיז; צילומים: רוני ינקוביץ' ואבי ולדמן

 

האם אתן מתכננות לרכוש העונה בגד ים חדש
(או שמא כבר רכשתן)?

אם כן – ספרו לי איפה כי אני מחפשת בגד ים חדש ועדיין פתוחה להצעות!


Share:

Leave a Comment