זוכרות את הפוסט הזה על איך בוחרים את השפתון המושלם עבורך? אז השבוע בחרתי להתמקד דווקא במוצר איפור הרבה פחות גרנדיוזי, כזה שלפעמים אפשר אפילו שלא לשים לב שהשתמשנו בו, אבל הוא עושה פלאים: המסקרה.

רק לי זה נראה כמו יער? (עריכת תמונות: שיר וורובל)
רק לי זה נראה כמו יער? (עריכת תמונות: שיר וורובל)

עם שימוש נכון של המסקרה שלך את יכולה לא רק להשיג ריסים מושלמים, אלא מראה מושלם (מודה שלפעמים מסקרה זה כל האיפור שאני יכולה להכריח את עצמי לשים באותו רגע). בחירת המסקרה המושלמת עבורך ועבור הריסים שלך היא משימה מורכבת שאני בעצמי עדיין לא השתלטתי עליה, אבל בינתיים הנה כמה טיפים שאספתי לאורך השנים הנוגעים לשימוש בה:

  1. עגלי את הריסים באמצעות מעגל ריסים – השתמשי במעגל ריסים בבסיס הריס (בחלק הכי קרוב לעפעף שאת מסוגלות) בלחיצה לאורך מספר שניות, הרחיקי מעט את המעגל מהעפעף, לחצי שוב למספר שניות וכך הלאה עד קצה הריס. בשום פנים ואופן אל תעגלי את הריסים אחרי מריחת המסקרה (במקרה שלמשל נזכרת מאוחר מידי שלא עיגלת אותם), מכיוון שהשימוש במעגל על ריסים המרוחים במסקרה יכול להביא לשבירה שלהם. אם מעגל הריסים הסטנדרטי נראה לך כמו מתקן עינויים (אל תדאגי, בודדות הן אלו שלא חושבות או לפחות חשבו כך בעבר) – נסי לבדוק את מעגל הריסים המתחמם של ארדל שהוא נראה קצת יותר ידידותי (אם את מעוניינת בסקירה ותמונות של המוצר – אני אשמח לשמוע על כך באמצעות תגובה!)
  2. צמצמי עודפים – לאחר הוצאת המברשת ממיכל המסקרה, חשוב להעביר את המברשת בצידי המיכל כך שהיא לא תהיה עמוסה בחומר. הפעולה הזו בעיקר תעזור למנוע מריחה של המסקרה לכל עבר שהוא אינו הריסים עצמם, כמו גם עוזר בהפחתת כמות הגושים שנוצרים בין/על הריסים.
  3. אל תפמפמי – דחיסת המברשת הלוך ושוב לתוך המיכל (בדומה לצורת השימוש בפומפה) מביא להכנסת כמות גדולה של אוויר לתוך המיכל, מה שמבטיח שהחומר יתייבש במהירות גדולה. רוצה להוציא יותר חומר על המברשת? סובבי את המברשת בתוך המיכל בתנועה סיבובית.
  4. עקמי מעט את המברשת – זה טיפ שלמדתי במקרה ממוכרת בחנות של איל מקיאג' (הרבה לפני תקופת הדעיכה הנוכחית שלה). מסתבר שאם מעקמים את קצה המברשת בדיוק בחלק שבו המברשת מסתיימת והמוט המחובר אליה מתחיל לזווית המתאימה אז הרבה יותר קל להגיע לריסים הקטנים שבקצה הפנימי של העין (קרוב לאף) והריסים התחתונים מבלי ללכלך את העפעפיים או שאר האזור. מהי הזווית המתאימה? זה בעיקר עניין של נוחות – פשוט תנסי לכופף כל פעם קצת עד שתמצאי את מה שטוב ונוח לך. כמובן שזו פעולה שעושים פעם אחת בלבד ואח"כ המוט נשאר בצורה הזו לאורך זמן.
  5. זגזגי – אז אחרי שעברנו בהצלחה את כל השלבים המקדימים הגיע שלב מריחת המסקרה. הדרך המומלצת ביותר למריחת המסקרה היא מריחה בזיג-זג – מתחילים בבסיס הריסים ועולים לכיוון קצה הריס בתנועות זיגזג (כלומר, הזזה של מבקשת המסקרה מימין לשמאל ולהפך במקביל להזזתה מלמטה למעלה). הפעולה הזאת אמורה לוודא שכל חלק בריס מרוח בצורה אחידה במסקרה.

ועוד שני טיפים קטנים:

  1. בדומה לשיער שלך, גם הריסים שלך יכולים להתייבש ולהינזק לאורך השנים מסיבות שונות. כדי למנוע מזה לקרות, מרחי וזלין על הריסים כמה פעמים בשבוע, לפני שאת הולכת לישון, כדי להביא לכך שהם יגדלו חזקים ובריאים יותר.
  2. אם את מרגישה שהריסים שלך דקים מידי או לא מלאים מספיק, תוכלי להשתמש בפריימר לריסים לפני שאת משתמשת במסקרה.

וכמובן שריסים מושלמים אף פעם לא הולכים בלי מסקרה מושלמת (אלא אם ממש ממש בורכת),
מהי המסקרה המושלמת שלך?

Clinique High Imnpact Extreme Volume Mascara (156 ש"ח); Bourjois Volume Glamour Max mascara (109 ש"ח); Malu Wilz Star Lash Mascara (120 ש"ח); Clarins Be Long Mascara (167 ש"ח)

Clinique High Imnpact Extreme Volume Mascara (156 ש"ח); Bourjois Volume Glamour Max mascara (109 ש"ח);
Malu Wilz Star Lash Mascara (120 ש"ח); Clarins Be Long Mascara (167 ש"ח)

Mascara 3

 Rimmel Scandal Eyes Mascara; Bobbi Brown Smokey Eyes Mascara (145 ש"ח);
MAC In Extreme Dimension Lash Mascara (113 ש"ח); YSL Baby Doll Mascara (201.71 ש"ח)

Mascara 2

Loreal Paris False Lash Wings (134 ש"ח); Sisley So Intence Mascara (350 ש"ח);
Pupa Vamp! Mascara; Estee Lauder Sumptous Extreme Mascara (171 ש"ח)

המשיכו לעקוב אחר הבלוג גם בפייסבוק לעוד המון עדכונים, פרסומים ראשונים, השראות, תמונות ועוד – היכנסו לכאן ולחצו Like או התעדכנו בפוסטים חדשים באמצעות Bloglovin.


Share:

Leave a Comment