אני לא מתכוונת להכביר במילים בהקדמה לפוסט הזה כי נראה לי שהשם שלו די מסביר את עצמו (והוא גם ככה הולך להיות קצת חופר). רוב האוסף המברשות שלי הן מברשות מבית Real Technique, כך שאני מרגישה מאוד בנוח להמליץ עליהן בעיקר מתוך ניסיון אישי מוצלח.

קחו נשימה, זה הולך להיות קצת ארוך.

 

מברשת פודרה או מייקאפ אבקתי דחוס

בבעלותי שתי מברשות פודרה של Real Techniques – אחת מברשת פודרה שנמכרת כחלק מסט הפנים המלא ואחת נוספת שנמכרת כמברשת בודדת. ההבדל המשמעותי בין שתי המברשות הללו הוא הגודל שלהן ומידת הדחיסות שלהן. בעוד שהמברשת שמגיעה כחלק מהסט של RT, ונקראת Buffing Brush, היא קטנה יותר וצפופה, מברשת הפודרה הבודדת היא מאוד גדולה ופלאפית. מי מהן עדיפה? זה לגמרי תלוי בהעדפה שלכן. באופן כללי אני נוטה לבחור את המברשת הפלאפית יותר באיפור יומיומי וקליל יותר, ובמברשת הדחוסה יותר בפעמים שאני מרגישה צורך בכיסוי מלא יותר.
לרכישת סט הפנים המלא (כ-70 ש"ח): לחצו כאן; לרכישת מברשת הפודרה הבודדת (כ-38 ש"ח): לחצו כאן.

מברשת קונטור

מברשת הקונטור שאני משתמשת בה היא מברשת הקונטור שמגיעה עם הסט המלא לפנים של RT. להרגשתי היא בדיוק בגודל ובדחיסות המתאימים לשימוש בברונזר אבקתי וזה בדיוק השימוש שאני עושה איתה.
לרכישת הסט המלא (כ-70 ש"ח): לחצו כאן.

מברשת היילייטר

אמנם אני לא משתמשת בהיילייטר בכל פעם שאני מתאפרת, אבל כשאני כן – תמיד נוח שיש את המברשת המושלמת עבור זה, שהיא מבחינתי ה-Setting Brush של RT. מדובר במברשת שהיא קטנה יחסית למברשת פנים כשהשערות מסודרות בצורה מעוגלת. בזכות הגודל והצורה שלה אפשר לשלוט בצורה טובה מאוד בכמות ההיילייטר שאת מניחה בסופו של דבר על הפנים (הרי את לא רוצה להיראות כמו עץ כריסמס מנצנץ, אחרי הכל).
לרכישת המברשת (כ-31 ש"ח): לחצו כאן.

מימין: Setting Brush; במרכז: סט הפנים; משמאל: מברשת הפודרה
מימין: Setting Brush; במרכז: סט הפנים; משמאל: מברשת הפודרה

 

מברשות עיניים

על סט מברשת העיניים של RT אני ממליצה לכל מי שרק מתחילה להתעסק באיפור עיניים ועדיין אין לה את כל המברשות שהסיפור הזה דורש. בסט יש בסך הכל חמש מברשות ובעיניי הן די סוגרות את הפינה בכל הנוגע להנחת צלליות, טשטוש שלהן וגם יצירת אייליינר. מתוך כל הסט מככבות אצלי שתי מברשות. האחת, מברשת ה Base Shadow שאיתה ניתן להניח בצורה נוחה פריימר לעיניים או כל בסיס שתרצו להניח לצלליות והשנייה היא מברשת זוויתית שבאמצעותה אני מניחה צללית (רטובה) בתור אייליינר או מטשטשת עפרון אייליינר לאחר הנחתו.
לרכישת הסט (כ-70 ש"ח): לחצו כאן.

מברשות לגבות

בעוד שאני לא נוהגת לאפר את הגבות שלי, אני יודעת שיש לא מעט נשים שעושות זאת ולכן אני רואה לנכון להזכיר גם את הסט הייעודי לגבות של RT אשר לא רק כולל שלוש מברשות אלא גם שתי פינצטות. אני לא יודעת להמליץ או להשמיץ את הסט הזה בעצמי, אבל חשוב לי שבכל מקרה תקחו בחשבון את העובדה ששימוש במברשות מכופפות, כמו אלו שבסט הזה, דורשות מיומנות מסוימת. לשיקולכן.
לרכישת הסט (כ-77 ש"ח): לחצו כאן.

מימין: סט מברשות עיניים; משמאל: סט מברשות ופינצטות לגבות
מימין: סט מברשות עיניים; משמאל: סט מברשות ופינצטות לגבות

 

מה עוד שווה לבדוק?

אחד מהמוצרים הכי נמכרים של RT הוא הספוגית שמתאימה להנחת מייקאפ נוזלי. לספוגית צד אחד שטוח שמתאים לשימוש בעיקר באזורים כמו מסביב לעיניים והאף, והחלק המעוגל מתאים לשאר החלקים היותר גדולים של הפנים (מצח, לחיים וכו'). ניתן להשתמש בספוגית כשהיא יבשה וכשהיא רטובה מעט. בעיניי מומלץ יותר להשתמש בה כשהיא רטובה כי ככה היא לא סופחת לתוכה כמות נכבדת של מייקאפ שהולך לאיבוד. בכל מקרה, לא משנה איך החלטתן להשתמש בה – מומלץ לשטוף אותה עד (גג!!) שלושה שימושים (כמובן שמומלץ לשטוף אותה אחרי כל שימוש).
לרכישת ספוגית אחת (כ-23 ש"ח): לחצו כאן.
לרכישת מארז חסכוני של שתי ספוגיות (כ-40 ש"ח): לחצו כאן.

מברשת חשובה שלקח לי זמן למצוא היא מברשת השפתיים של RT שמגיעה בתוך מארז חכם לשמירה על הניקיון של המברשת עצמה. מבחינתי למברשת יש את הגודל המושלם והן נוחות מאוד למריחה מדוייקת של כל שפתון שהוא. לרכישה – לחצו כאן.

מוצר אחרון שאזכיר הוא מנקה המברשות של RT, שהוא מוצר חדש יחסית. מדובר במנקה מברשות במרקם ג'ל שיוצא מתוך פייה של בקבוק בגודל של 150 מ"ל. בתור התחלה אגיד שמנקה המברשות אכן עובד – הוא מנקה נהדר את המברשות שלי (שמעתי שהוא מנקה פחות טוב מברשות שאינן סינטטיות, אבל אני לא מחזיקה כאלו מלכתחילה) ומשאיר אותן רכות כאילו הרגע הוצאתי אותן מהקופסא. החיסרון העיקרי בעיניי הוא גודל הבקבוק לעומת המחיר שלו (כ-34 ש"ח) – אם יש לכן מברשות רבות או אם אתן חופפות את המברשות שלכן בתדירות גבוהה וקבועה, סביר להניח שתוך חודש וחצי בערך תאלצו להזמין בקבוק חדש. כרגע הפתרון שמצאתי הוא להשתמש במנקה המברשות רק על מברשות קטנות יחסית (מברשות עיניים ושפתיים, בעיקר) ולהמשיך לנקות את המברשות הגדולות באמצעות סבון כלים, כמו תמיד. לרכישת מנקה המברשות – לחצו כאן.

מימין לשמאל: ספוגית, מברשת שפתיים ומנקה המברשות
מימין לשמאל: ספוגית, מברשת שפתיים ומנקה המברשות

 

אם אנחנו כבר מדברות על מוצרי Real Techniques אז רק שתדעו שהם נמכרים לזמן מוגבל ב20% הנחה (ההנחה מתעדכנת בעמוד הקופה). לצפייה בכל המוצרים של RT שנמכרים בiHerb – לחצו כאן. בין המוצרים תוכלו למצוא מארז חג מיוחד שנמכר במהדורה מוגבלת אשר כולל חמש מברשות לשימושים שונים (פודרה, מייקאפ, היילייטר, צללית ואייליינר) בתוך מארז שקוף מגניב. אני כבר רכשתי! לרכישה – לחצו כאן.

כמו כן, אם אתן מתכננות את הרכישה הראשונה שלכן באתר, אז קודם כל אתן מוזמנות לקרוא את מדריך הקנייה שכתבתי אודות iHerb וגם להשתמש בקוד FEG802 כדי לקבל הנחה שבין 5-10 דולרים (תלוי בשווי הסל המלא שלכן).

 


Share:

Leave a Comment